تهران- خ سعدی جنوبی- کوچه ترابی گودرزی – ساختمان عزیزی – ط2-پ201 تلفن:89 85 93 33 ۰21

DELTATEXT-PANEL.jpg

تکست پنل دلتا چیست؟

پنل متنی دلتا (DELTA TEXT PANEL)

تکست پنل دلتا نیز همانند سایر پنلهای متنی متشکل از یک صفحه ی متنی و گرافیکی تک رنگ است. این نوع پنل نیز تعامل بین کاربر و ماشین را امکانپذیر می سازد. اگرچه همانند رابط گرافیکی رنگی، واضح و زیبا نیست اما هنوز هم به خوبی می تواند رابطه ی بین افراد و ماشین را برقرارنماید.

خصوصیت مهمی که باعث شناخته شدن تکست پنل دلتا شده است، عملکرد ساده و عملکرد کنترل آن است. نکته ی قابل توجه اینکه امکان پشتیبانی از پروتکل های ارتباطی مختلف برای کل مجموعه مهیاست.

درتمام عرصه های تجاری و صنعتی مدیریت هزینه ها به عنوان یک اصل مهم شناخته شده است. در اکثر کارخانه های و سیستم های ساخت و تولید شایسته است تا حد امکان قیمت تمام شده کاهش داده شود.این اصل در ساخت و تولید HMI با طراحی و ساخت  TEXT PANEL توجیه شده است.

اگرچه تکست پنلها از امکانات و زیبایی پنلهای لمسی برخوردار نیستند اما از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشند. وزن سبک و انعطاف پذیری خوب در استفاده، از دیگر مزایای آن است که به کاربر در  کنترل سریع سیستم ها و بالابردن راندمان یاری می رساند.

اچ ام آی متنی سری TP04G-ALC

یکی از نمونه هایی که کاربرد فراوانی در اکثر سیستمهای اتوماسیون داشته است تکست پنل متنی مدل TP04G-ALC می باشد. این پنل متنی با صفحه نمایش 4.1 اینچی و حافظه ی رم 10KB در زمره ی محبوبترین پنل های متنی دلتا قرار دارد.

پنل متنی دلتا مدل tp04g-alc- tp04g

درکل در بسیاری از سیستمها ممکن است استفاده از یک پنل متنی کفایت کند و این اصلا ارتباطی به دلایل دیگر نداشته باشد. بنابر این نوع استفاده از اچ ام آی از نظر اینکه متنی یا غیرمتنی و گرافیکی باشد صرفا به دلائل اقتصادی باز نمی گردد.

گروه صنعتی دامونتک در زمینه ی عرضه ی اچ ام آی  تا کنون توانسته است نیاز مشتریان را برآورده سازد و این مهم را مایه ی افتخار خود می داند. تمام محصولات شرکت دلتا با مناسبترین قیمت در واحد فروش دامونتک عرضه می گردد.

دسته بندی :

اتوماسیون

تاریخ :

فروردین 15, 1401

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*