تهران- خ سعدی جنوبی- کوچه ترابی گودرزی – ساختمان عزیزی – ط2-پ201 تلفن:89 85 93 33 ۰21

DELTATEXT-PANEL.jpg

پنل متنی دلتا (DELTA TEXT PANEL)

تکست پنل دلتا نیز همانند سایر پنلهای متنی متشکل از یک صفحه ی متنی و گرافیکی تک رنگ است. این نوع پنل نیز تعامل بین کاربر و ماشین را امکانپذیر می سازد. اگرچه همانند رابط گرافیکی رنگی، واضح و زیبا نیست اما هنوز هم به خوبی می تواند رابطه ی بین افراد و ماشین را برقرار نماید.

پنل های متنی دلتا از ویژگیهایی برخوردارند که به محبوبیت و در نهایت افزایش تقاضای آنها انجامیده است. سادگی عملکرد و کنترل دقیق از جمله ویژگیهایی است که باعث محبوبیت تکست پنل دلتا شده است.

نکته ی قابل توجه اینکه امکان پشتیبانی از پروتکل های ارتباطی مختلف برای کل مجموعه مهیاست. برنامه نویسی این پنلهای متنی نیز با برنامه قدرتمند TP-EDITOR صورت می گیرد که در نوع خود منحصر به فرد است.

امروزه بهینه کردن هزینه ها به عنوان یک اصل مهم در مدیریت مالی، شناخته می شود که بخشی از آن می تواند از راه کاهش دستمزد اپراتور دستگاهها باشد. بر این اساس مدیران اکثر کارخانه ها و سیستم های ساخت و تولید درتلاشند تا با کاهش هزینه ها بتوانند قیمت تمام شده کالای تولید شده را نیز کمتر کنند. این اصل در ساخت و تولید HMI و خصوصا اچ ام آی دلتا (Delta HMI) با طراحی و ساخت TEXT PANEL توجیه شده است چرا که با استفاده از آن نیاز به نیروی انسانی کاهش می یابد.

اگرچه تکست پنلها از امکانات و زیبایی پنلهای لمسی برخوردار نیستند اما از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشند. وزن سبک و انعطاف پذیری خوب در استفاده، از دیگر مزایای آن است که به کاربر در  کنترل سریع سیستم ها و بالابردن راندمان یاری می رساند.

تکست پنل دلتا مدل TP04G-ALC

یکی از نمونه هایی که کاربرد فراوانی در اکثر سیستمهای اتوماسیون داشته است تکست پنل دلتا مدل TP04G-ALC می باشد. این پنل متنی با صفحه نمایش 4.1 اینچی و حافظه ی رم 10KB در زمره ی محبوبترین پنل های متنی دلتا قرار دارد. این مدل تکست پنل دلتا قابلیت نمایش چهار سطر متن را داراست و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. این خصوصیات باعث گردیده تا در پروژه هایی که نیاز به تواناییهای ذکرشده وجود دارد از این مدل تکست پنل دلتا استفاده شود.

پنل متنی دلتا مدل tp04g-alc- tp04g

درکل در بسیاری از سیستمها ممکن است استفاده از یک پنل متنی کفایت کند و این اصلا ارتباطی به دلایل دیگر نداشته باشد. بنابر این نوع استفاده از اچ ام آی از نظر اینکه متنی یا غیرمتنی و گرافیکی باشد صرفا به دلائل اقتصادی باز نمی گردد.

گروه صنعتی دامونتک  می کوشد با فروش بی واسطه اچ ام آی دلتا علاوه بر برآورده کردن نیاز مشتریان، رضایت هرچه بیشتر آنان را نیز جلب نماید و این مهم را افتخار خود می داند. تمام محصولات شرکت دلتا با مناسبترین قیمت در واحد فروش دامونتک عرضه می گردد. چنانچه قصد خرید مستقیم دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

دسته بندی :

اتوماسیون

تاریخ :

آوریل 4, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*