تهران- خ سعدی جنوبی- کوچه ترابی گودرزی – ساختمان عزیزی – ط2-پ201 تلفن:89 85 93 33 ۰21

سرویس و نگهداری تأسیسات الکتریکال و مکانیکال

از کیفیّت سرویس و نگهداری تأسیسات الکتریکال و مکانیکال در کشور ما روز به روز کاسته می شود . اصلاً به علت العلل این کاهش کیفیت که توسط کارشناسان توجیه می شود کاری نداریم. آنچه مسلّم است این است که هر شخصیتی که کاری را برعهده می گیرد موظّف است آنرا با کیفیت به انجام رساند.

در حال حاضر مفتخریم که می توانیم طرّاحی و اجرای تمامی پروژه های مهندسی برق و تأسیسات مکانیکی را به خوبی به انجام رسانیم. قادریم تا با ایده پردازی بسیار بکر، طراحی و سپس اجرای تابلو برق های صنعتی و اجرای سینی کابل و لوله فولادی برق را به نحو احسن محقق نماییم. دامونتک بهترین مجری تأسیسات الکتریکال و پروژه های تأسیسات مکانیکال در ایران است.

همچنین قادریم تا پروژه های دوربین مداربسته و شبکه، پیمانکاری تأسیسات برقی مکانیک را مطابق استانداردهای برتر به انجام رسانیم. می توانیم پیمانکاری و اجرای ساختمان هوشمند BMS ، تولید لوله فولادی برق و همچنین اجرای امور مرتبط را محقق نماییم.

قادریم تا اجرای عملیات الکتریکی ساختمان ، اجرای تأسیسات برقی نصب کلید چراغ پریز، اجرای تأسیسات مکانیکی را برعهده بگیریم. در تمام پروژه های تأسیسات برق و تابلو برق صنعتی، نردبان کابل و متعلّقات مربوطه بهترین را از ما بخواهید. از همه اینها مهمتر با توجه به عرضه ی مستقیم انواع تجهیزات اتوماسیون، قادریم تا شما را در انتخاب مناسبترین مدل پی ال سی دلتا یاری رسانیم.

توسعه انرژی

توسعه انرژی زمینه ای است در جهت تلاش برای  ایجاد منابع کافی انرژی اولیه و فرم های انرژی ثانویه است.

  • قدرت تمیز و طبیعی را در دسترس قرار می گیرد
  • میزان انرژی های طبیعی در مقر شما تمرکز می یابند
  • قرار دادن یک سیستم الکتریکی الکتریکی کوچک
  • اندازه توربین های بادی کوچک

چرا ما را انتخاب کن

کیفیّت عالی خدمات

رابطه بین کیفیّت و دانش فنی مستقیم است.

آسان و مقرون به صرفه

به هرحال تناسب هزینه با امور محوله مهم است.

در کوتاهترین زمان ممکن

بالاترین سرمایه زمان محسوب می شود پس …

تخصّص و تجربه بالا

کاوش بزرگ حقیقت، استاد سازنده انسان است.