تهران- خ سعدی جنوبی- کوچه ترابی گودرزی – ساختمان عزیزی – ط2-پ201 تلفن:89 85 93 33 ۰21

انتخاب برتر محصول

ضرورت شناخت معیارهای صحیح انتخاب محصول

شناخت معیارهای صحیح انتخاب اقلام صنعتی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. در دنیای امروز ما محصولات و موادی که به تولید می رسند از تنوع بسیار زیادی برخوردارند. درچنین روزگاری انتخاب محصول و موادی که برای پروژه ها به کار می رود کار چندان ساده ای به نظر نمی رسد. این موضوع به ایجاد این ضرورت دامن می زند که بایستی شناخت معیارهای صحیح انتخاب مورد توجه قرارگیرد.

اگر انتخاب درست و اصولی صورت پذیرد قطعا در بستری از زمان نتایج فوق العاده ای به ارمغان می آورد. تعداد زیادی از افراد معتقدند که انتخاب ها چه درست باشند چه غلط، فورا نتیجه ی خود را نمایان می سازند اما تحقیقات نشان داده است که نتیجه ی بعضی از انتخاب های غلط ممکن است تا  چندین سال آشکار نشود. این موضوع اهمیت انتخاب برتر را نشان می دهد.

از یک طرف بحث اقتصادی و به صرفه بودن بهای محصول مطرح است و از طرف دیگر کیفیت و دوام و بقای آن. بدیهی است چیزی که در این ورطه بتواند صحیحترین انتخاب را به ما نشان دهد معیارهای انتخاب است. البته همیشه این معیارها ثابت و یکسان نیستند و به پارامترها و متغیرهای مختلفی مانند زمان، شرایط بازار و … بستگی دارند.

عوامل اصلی دخیل در انتخاب محصول

به طور کلی همه ی این معیارها به عوامل دیگری همچون نوع محصول یا نوع پروژه و کلان یا  خرد بودن  پروژه  بستگی دارد. آنچه که در اکثر مواقع می توان آنرا جزء معیارهای نسبتا ثابت برای انتخاب محصول یا مواد دانست، بودجه ی در نظرگرفته شده برای خرید آن است. اما اگر بخواهیم معیار ثابتی برای همه ی انتخابها نام ببریم باید به نام و نشان تجاری محصول یا مواد اشاره کنیم.

چیزی که این نام و نشان تجاری یا برند محصول را قدرتمند می سازد و زنده نگه می دارد شاخص کیفیت و  مرغوبیت است. در واقع کیفیت و مرغوبیت به قدری مهم تلقی می شود که گاهی می تواند قیمت بالا را نیز توجیه کند. این مسئله برای خریداران صنعتی بسیار پررنگ تر است. چراکه کیفیت و مرغوبیت کالا یا  موادی خرید می کنند می تواند موجبات پیشرفت بخشهای دیگر صنعت آنان را فراهم  نماید.

بنابراین کیفیت محصول را باید از مهمترین دلائل و فاکتورهای اصلی برجسته شدن نام و نشان تجاری آن دانست. درواقع این کیفیت است که سابقه ی یک محصول را می سازد. در کنار کیفیت، خدمات پس از فروش و در حقیقت رفتار حرفه ای و پشتیبانی های به جا از محصول، عوامل  مهم دیگری هستند که به انتخاب خوب کمک می کنند.

فرایند خرید آسان

در  کنار همه ی اینها باید به فرآیند خرید آسان اشاره نمود. این فاکتور یکی از فاکتورهایی است که به صرفه جویی در وقت می انجامد و نباید از اهمیت آن غافل شد. البته خرید آسان همیشه و در همه جا به طور یکسان تعریف و اجرا نمی شود بدیهی است که با توجه به مکان و زمان می تواند متفاوت باشد.

ما با توجه به سابقه که در زمینه ی  ارائه ی مستقیم و بی واسطه ی تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون سازی داریم محصولات برند دلتا را پیشنهاد می نماییم. دلتا برندی بسیار خوش نام و شناخته شده در بین فعالان عرصه ی اتوماسیون  سازی و تجهیزات آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*