تهران- خ سعدی جنوبی- کوچه ترابی گودرزی – ساختمان عزیزی – ط2-پ201 تلفن:89 85 93 33 ۰21

-هیوندای-.jpg

کنتاکتور هیوندای، ساختار، مزایا و انواع آن

کنتاکتور هیوندای (HYUNDAI Contactor) چیست؟

کنتاکتور هیوندای، نوعی مغناطیس الکتریکی می باشد که از دو بخش ثابت و متحرک ساخته شده است. در واقع بخش متحرک این محصول به وسیله ی فنر از قسمت ثابت آن مجزا می شود. علاوه بر این، یک دسته کنتاکت عایق شده نیز به آن متصل می باشد و همراه با این قطعه حرکت می کند. در واقع کنتاکتور ها، نوعی کلید اتوماتیک می باشند که با اعمال ولتاژ به تیغه ها، باعث تغییر وضعیت می شوند. این قاعده در مورد هر کنتاکتوری صدق می کند و بنابراین کنتاکتور هیوندای نیز از آن تبعیت می کند.

ساختار کنتاکتورهای هیوندای

اولین موضوعی که باید درباره ی کنتاکتورهای هیوندای بدانیم، این است ساختار آنها از چه و چگونه تشکیل یافته است. شاید مهم ترین موضوعی که درباره ی ساختار این محصول باید بدانیم، ایمنی آن است. در واقع باید قطع و وصل های مداوم آن را که برای بارهای الکتریکی مانند خازن انجام می شود را مطابق با ایمنی مناسب ارائه کرد. همچنین باید این محصول به نحوی تولید شود که بتوان از راه دور نیز آن را کنترل کرد.

این محصول در کشور کره جنوبی ساخته شده است و با مکانیزم مغناطیسی فعالیت می کند. همچنین عملکرد این محصول نیز به وسیله ی تحریک کردن بوبین می باشد که همراه با اعمال کردن ولتاژ مناسب همراه می باشد. این عمل برای اتصال مناسب تیغه ها به هم می باشد. تحقیقات نشان می دهد کنتاکتورهای عرضه شده توسط کمپانی هیوندای، در سه نوع فرمان، قدرت و خازنی تولید می شود.

مزایای کنتاکتور هیوندای

کنتاکتور هیوندای، از جمله محصولات با کیفیت و مرغوبی می باشد که وارد کشورمان می شود. ساختار ایمنی که این محصول دارد، در کنار طراحی بهینه و نصب آسان، باعث شده است استفاده از آن بسیار زیاد شود. در صنایع سنگین، اغلب از این محصول استفاده می شود که عملکرد با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

نکته ی مهم این است  که برخی از این کنتاکتور ها، قابلیت اتصال مستقیم به بیمتال را دارند که خود یک مزیت بزرگ محسوب می شود. در این محصول، شاهد وزن کمی می باشیم که به همین علت، نصب آن نیز آسان می شود. این نوع محصول پس از تولید در بسته بندیهای مخصوص به خود که برای ضربه گیری کاملا مناسب است به بازار عرضه می گردد.

مزایای کنتاکتورهیوندای

شخص خریدار با استفاده از این کنتاکتور ها، می تواند به مزایای زیر دست پیدا کند:

  • کنترل از راه دور
  • استفاده از آن برای مصارف مختلف
  • استهلاک کم و سرعت اتصال بالا
  • حصول ایمنی مناسب و اطمینان از کارکرد مناسب
  • عدم نیاز به تعویض زودهنگام و طول عمر بالا
  • عدم اتصال ناگهانی و رفع خطر های آن

انواع کنتاکتور هیوندای

کنتاکتور هیوندای، در تنوع مختلفی در بازار وجود دارد. شما می توانید این محصول را در جریان آمپر های مختلف و توان گوناگون، تهیه نمایید. بسته به نوع استفاده ای که از این محصول دارید، می توانید آن را در آمپر های مختلفی تهیه نمایید. شرکت هیوندای این کنتاکتور را از جریان 9 آمپر الی 800 آمپر تولید می کند که متناسب با افزایش جریان، قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.

همچنین متناسب با جریان آمپر، میزان توان کنتاکتور هیوندای متغیر می باشد و از 4 کیلو وات تا 400 کیلو وات تغییر پیدا می کند.

موارد استفاده از کنتاکتور

کاربرد کنتاکتور هیوندای بسیار زیاد است اما معمولا در تابلو های برق و خازنی در صنایع مختلفی همچون سیمان، پتروشیمی و مخابرات، استفاده می شود.

تمام موارد فوق، به وضوح نشان می دهند که استفاده از کنتاکتور بسیار حیاتی می باشد. بنابراین شخص استفاده کننده می تواند بهترین نوع این محصول یعنی کنتاکتور هیوندای را تهیه نماید و از استفاده ی آن، لذت ببرد. شما به راحتی می توانید محصول مورد نظر را در فروشگاه ما تهیه نمایید.

دسته بندی :

لوازم برق صنعتی

تاریخ :

خرداد 7, 1401

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*