تهران- خ سعدی جنوبی- کوچه ترابی گودرزی – ساختمان عزیزی – ط2-پ201 تلفن:89 85 93 33 ۰21

delta-drp-12v-powersupply.jpg

منبع تغذیه دلتا (Delta Power Supply) چیست ؟

منبع تغذیه دلتا به منظور بالا بردن ایمنی و پایداری سیستم در اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع دستگاهی که توان الکتریکی را برای بار (مصرف کننده) تامین و تسهیل می کند منبع تغذیه گفته می شود. منبع تغذیه می تواند یک بخش از بار یا یک دستگاه مجزا باشد. تاکنون تولید کنندگان مختلفی اقدام به تولید این دستگاه نموده اند که یکی از شناخته شده ترین آنها کمپانی دلتاست. منبع تغذیه دلتا از اجزای اصلی فرآیندهای تولید خودکار به صورت اتوماسیون به شمار می رود که و یکی از  شناخته شده ترین منابع تغذیه در جهان است. این محصول به دلیل کیفیت و عملکرد بسیار عالی توانسته است مورد توجه بسیاری از کارشناسان حوزه ی اتوماسیون و برق صنعتی قرارگیرد.

 وظیفه منبع تغذیه دلتا این است که انرژی الکتریکی را از یک منبع انرژی که می تواند شیمیایی یا مکانیکی یا خورشیدی و یا نوری باشد دریافت میکند و آنرا به ولتاژ، فرکانس و جریان مناسب برای تغذیه بار تبدیل  می کند.

منبع تغذیه دلتا از نخستین قطعات تولیدشده کمپانی دلتا در زمینه ی اتوماسیون صنعتی است که با دقت و ظرافت به آن پرداخته شده است. در فرآیندهای تولید به صورت اتوماسیون  منبع تغذیه از اهمیت به سزایی برخوردار است و درشمار تجهیزات پرکاربرد قراردارد.

منبع تغذیه دلتاانواع منبع تغذیه دلتا

منبع تغذیه دلتا متناسب با نیازهای جامعه صنعتی در انواع مختلفی طراحی و تولید شده است که هماهنگ با اهداف کاری مشتریان است. از مهمترین مدلهای  این محصول مدلهای DVP ،PMT/PMC، DIN می باشند که کاربردهای فراوانی دارند.

البته دو نوع  CliQ DIN Rail و PMC Panel Mount این محصول پیشرفته تر به شمار می آیند زیرا برای محیطهای صنعتی سخت (harsh) طراحی شده اند. مدلهای فلزی ناپایدار و پلاستیکی این محصول که دارای استاندارد IEC 60068-2 می باشند مقاومت بیشتری در مقابل شوک دارند.

مدلهای سری DIN Rail و سری Chrome DIN Rail نیز با هدف استفاده در کابینت های کامپکت، صنایع غذایی و اتوماسیونهای منازل تولید شده اند. سری Chrome این محصول استانداردهای بین المللی ایمنی را دارا می باشد. این سری از منابع تغذیه دلتا به منظور استفاده با تجهیزات فناوری اطلاعات (ITE) و تجهیزات کنترل صنعتی (IEC) تولید شده اند.

از ویژگیهای برجسته ی این محصول پایداری ولتاژ یا جریان خروجی در بارهای مختلف و مدت زمانی که قادر است انرژی را بدون سوخت گیری یا شارژ تامین کند است.

مدل PSU منابع تغذیه دلتا را باید جدیدترین نوع این محصول دانست که عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است.  سری PSU به دلیل کیفیت عالی  توانسته سهم قابل توجهی از اقبال صنعتگران این حوزه را به خود اختصاص دهد.

 انواع منبع تغذیه دلتا_damoontech_irدر گروه صنعتی دامونتک انواع منبع تغذیه دلتا با ولتاژ خروجی 12 و 24 ولت با وضعیت نصب شوندگی DIN RAIL و PANEL MOUNT به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه می گردد.همچنین واحد فروش دامونتک اخیرا به منظور پاسخگویی عالی به خواسته های مشتریان عزیز اقدام به ارائه ی محبوبترین انواع پی ال سی های دلتا همراه با بی نظیرترین خدمات نموده است .

قیمت منابع تغذیه ی دلتا

با توجه به نوسانات موجود در بازار ارز که در قیمت بسیاری از تجهیزات اتوماسیون صنعتی تاثیر به سزایی دارد در حال حاضر نمی توان قیمت مشخص و ثابتی را برای مدلهای مختلف این محصول ارائه نمود. بنابراین چنانچه تصمیم جدی به تهیه و ابتیاع این محصول دارید توصیه می کنیم حتما از طریق درگاه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

دسته بندی :

اتوماسیون

تاریخ :

آوریل 10, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*