تهران- خ سعدی جنوبی- کوچه ترابی گودرزی – ساختمان عزیزی – ط2-پ201 تلفن:89 85 93 33 ۰21

پیمانکار برق صنعتی، اداری، تجاری

پیمانکاربرق صنعتی ،اداری و تجاری

پیمانکار برق صنعتی ، اداری و تجاری چنانچه درست به انجام رسد می تواند کیفیّت سایر صنایع را نیز ارتقاء بخشد. این امر اهمیّت کار پیمانکار را نشان می دهد. نباید از صداقت و نحوه ی عملکرد کار پیمانکار برق به سادگی گذرکرد. به هر حال کیفیّت امری اتفاقی نیست و قطعا نشانه ای از تخصص و تعهد به شمار می رود.
این نوع پیمانکاری یعنی پیمانکار برق صنعتی ، اداری یا تجاری به کسی گفته می شود که درغالب شخصیت حقیقی یا حقوقی قبول مسئولیت کند. منظور از این مسئولیّت این است که عهده دار اجرای تأسیسات الکتریکال صنعتی، ساختمانی و یا شبکه انتقال توزیع گردد.

طراحی و اجرای پروژه های برق صنعتی به صورت کاملاً حرفه ای ، امری است که گروه ما سالها به آن پرداخته است. اجرای کلیه ی امور برق اداری و صنعتی و همچنین اجرای سیستمهای هوشمند روشنایی ، به تجربیات متخصصین ما افزوده است.

در تمام پروژه هایی که به عنوان پیمانکار برق صنعتی ، اداری و یا تجاری مسئولیت پذیرفته ایم این توفیق نصیبمان شد که رضایت مشتریان محترم را جلب کنیم.
در واقع  اصلی ترین  هدف ما از آغاز فعالیت حرفه ای گروه صنعتی دامونتک تا کنون همین جلب رضایت حداکثری مشتریان و جامعه ی مخاطب می باشد.

اول تحقیق و سپس اجرای پروژه

برخی امور در خصوص عنوان و موضوع مربوطه به این ترتیب است:

  • اجرای سیستم الکتریکال سیستم های اداری ، تجاری
  • انجام امور و اجرای برق هوشمند سیستم های اداری، مسکونی ویا تجاری
  • طراحی و اجرای سیستم الکتریکال سوله های صنعتی ، مجتمع های تولیدی
  • مدیریت انرژی موتورهای الکتریکی و تابلو های صنعتی
  • اجرای برق ساختمان و مجتمع های مسکونی
پیمانکار برق صنعتی، اداری و تجاری