تهران- خ سعدی جنوبی- کوچه ترابی گودرزی – ساختمان عزیزی – ط2-پ201 تلفن:89 85 93 33 ۰21

لوازم برق روشنایی

لوازم برق روشنایی

لوازم برق روشنایی چیست؟

لوازم برق روشنایی در صنایع امروزی نقش به سزایی برعهده دارد. اهمیّت وجود نور و روشنایی حتی در برخی ساعات روز نیز برکسی پوشیده نیست. این اهمیت تا حدی است که از نور و روشنایی برای بهبود دکوراسیون و طراحی داخلی نیز استفاده می شود. کالای برق روشنایی انواع و اقسام مختلفی  مانند کلید، پریز و …دارد به طوری که هریک از اینها در فرایند روشن نمودن محیط دخیل هستند. بدون شک نمی توان پی ال سی دلتا را کالای برق روشنایی دانست اما چنانچه بخواهیم برای روشنایی بخشیدن یک فضای مشخص از اتوماسیون بهره بگیریم پی ال سی بدیهی است پای پی ال سی نیز در کار است.
لوازم برق روشنایی یکی دیگر از خدمات و زمینه های فعالیت مستمر مجموعه ی صنعتی دامونتک است. تجربه ی مفید ما در زمینه ی انتخاب درست کالای برق روشنایی می تواند کارگشا باشد. گروه صنعتی دامونتک به صورت مستقیم و بی واسطه به ارایه ی لوازم برق روشنایی می پردازد.

ما در تلاشیم ضمن فراهم کردن شرایط بسیار عالی برای عرضه ، اطلاعات کاملاً صحیحی را درمورد محصولات خود در اختیار مشتریان قرار دهیم.
ما در این هدف به موفقیت های چشمگیری دست یافته ایم . این گفته تا حدِّی است که اطلاعات ما همواره به صورت یک منبع و مرجع جامع در زمینه ی فروش کالای برق روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد.

لوازم برق روشنایی ( چند نمونه )

محصولات ما در دسته ی لوازم برق روشنایی شامل انواع چراغ های اداری، تجاری ، حیاطی ، پارکی و چراغ های دکوراتیو و همچنین انواع کلید و پریز ایرانی و خارجی، سیم و کابل ، روشنایی و … می شود.

لوازم برق روشنایی
لوزم برق روشنایی

اطلاعات ما همواره به صورت یک منبع و مرجع جامع در زمینه فروش کالای برق روشنایی مود استفاده قرار می گیرد. ناگفته نماند که تنها بخشی از محصولات ما در سایت قرارداده شده است. شما می توانید اطلاعات تکمیلی راجع به محصولات را از کارشناسان فروش به صورت حضوری و یا تلفنی بدست آورید.

گروه صنعتی دامونتک همواره در تلاش است تا توسط کادر متخصص و مجرب خود بهترین مشاوره ها را به متقاضیان ارائه نماید. لحاظ شرایط اقتصادی و بهینه سازی هزینه ها و نهایتا رضایت کامل مشتریان از اهداف این گروه می باشد.