تهران- خ سعدی جنوبی- کوچه ترابی گودرزی – ساختمان عزیزی – ط2-پ201 تلفن:89 85 93 33 ۰21

shutterstock_326612945.jpg

تأمین تجهیزات برق صنعتی

مسائل و مشکلات نسبتا زیادی در میدان تأمین تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون بروز نموده است. با رواج فروش انواع کالای فیک و بی کیفیت یکی از چالش های مهم اکثر تولید کنندگان و صنعتگران مختلف تهیه و تأمین تجهیزات برق صنعتی است. در کشور ما به دلیل تحریمهای پیاپی اقتصادی واردات برخی تجهیزات برق صنعتی اورجینال با مشکلات عدیده ای روبرو شده است. این مسئله باعث گردیده عده ای افراد سودجو و سوداگر اقدام به فروش کالای بی کیفیت به نام کالای اصلی نمایند.

بدیهی است چنانچه قطعات و تجهیزات مورد نیاز اورجینال بوده و با هدف موردنظر مشتری منطبق باشد نتیجه به گونه ای دیگر رقم می خورد.

حتما در کارتون تجربه کردین که چقدر استفاده از کالای اصلی و اورجینال میتونه کیفیت کارتون را بالاببره و مقرون به صرفه  باشه. تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون امروزه دارای تنوع در کارایی و برند می باشند. بدیهی است که اگر شما بخواهید محصول اورجینال بخرید باید از نمایندگی یا مراکزی که مطمئن هستند خریدتون رو به عمل بیارید. در مورد برق صنعتی تخصص بیشتری برای تشخیص کالای اصلی از فیک وجود دارد.

تجهیزات اتوماسیون صنعتی

ازجمله مواردی که در مبحث تأمین تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون مورد توجه و اهمیت فراوان است تأمین تجهیزات اتوماسیون صنعتی است .در مورد تأمین این قسم تجهیزات نیز باید دقت فراوانی صرف کنید چون رواج فروش کالای تقلبی باعث شده تجهیزات اتوماسیون صنعتی نیز مورد توجه سوداگران قرار بگیرند.

تجهیزات اتوماسیون صنعتی نیز دارای تنوع فراوانی هستند چه از نظر کیفیت قطعات و کارایی و چه از نظر برندی که در بازار خوب جا افتاده است. مثلا یکی از برندهایی که امروزه در کشور ما معروف شده است برند دلتاست. واقع آن است که دلتا شرکتی مبتنی بر دانش روز و فناوری پیشرفته است. این کمپانی با تکیه بر سالها تجربه در زمینه ی طراحی و تولید انواع پی ال سی دلتا، اینورتر دلتا، سروو موتور دلتا و سایر تجهیزات اتوماسیون صنعتی فعال است. کیفیت بسیار خوب محصولات این کمپانی و مقرون به صرفه بودن آنها توانسته است نظر بسیاری از تأمین کنندگان تجهیزات اتوماسیون را جلب کند.

بدیهی است تهیه و تأمین تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون از نمایندگی برندهای مطمئنی مانند دلتا رضایت هرچه بیشتر شما را در پی خواهد داشت.

دامونتک با سالها تجربه در عرصه ی تأمین قطعات و تجهیزات برق صنعتی اورجینال خیال مشتریان و صنعتگران را آسوده نموده است. این مجموعه به پشتوانه تیمی مجرب در بخش های مختلف برق و اتوماسیون صنعتی اقدام به تأمین کالا و تجهیزات اورجینال برق صنعتی و اتوماسیون می نماید.

تاریخ :

دسامبر 22, 2018